PRACA

Szukamy Performance Account Managera! Pracując w afill.me trzeba czuć się odpowiedzialny nie tylko za swoje zadania, ale i wynik całego zespołu. Jeśli nie brakuje Ci chęci do pracy i kipisz entuzjazmem – dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami w zakresie prowadzonych działań
  • Uruchamianie kampanii reklamowych
  • Bieżący monitoring realizacji prowadzonych kampanii
  • Rozliczanie prowadzonych kampanii
  • Współpraca z wydawcami
afillme-for-who-af

Wymagania:

  • Doświadczenie w performance marketingu (min. rok)
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, inicjatywa

Co oferujemy:

  • Motywacyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju, realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczna forma zatrudnienia (praca w biurze lub zdalna)

Jeżeli wiesz, że sprostasz tym wymaganiom – prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres kontakt@afill.me

Nie zapomnij zamieścić klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

KONTAKT